شرکت اینترنت زمان   ثبت : 1299

عضو ارتباطات ثابت آوا اروند دارنده مجوز Servco به شماره 1001820

از سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي کشور

سرویس اینترنت Wierlrss

 

 

اینترنت زمان

ارائه ی خدمات سرویس اینترنت Wierlrss توسط اینترنت زمان

 

اینترنت Wierlrss چیست؟

 سرویس Wireless یک فناوری ارتباطی دیجیتال بی سیم جهت دسترسی پرسرعت کاربران به اینترنت یا دیگر خدمات شبکه ای می‌باشد

در این فناوری اتصال به شبکه نیازی به سیم ندارد و کاربر تنها با استفاده از کامپیوتر و مودم Wireless، بدون نیاز به هرگونه خط تلفن، می‌تواند از خدمات شبکه Wireless استفاده نماید.

Wireless چيست؟

اینترنت زمان ، اینترنت پرسرعت زمان
اینترنت زمان ، اینترنت پرسرعت زمان

مقدمه

به تکنولوژی ارتباطی اطلاق می شود که در آن ازامواج راديويی، مادون قرمز و مايکروويو ، به جای سيم و کابل ، برایانتقال سيگنال بين دو دستگاه استفاده می شود.از ميان اين دستگاه ها میتوان پيغامگيرها، تلفن های همراه، کامپيوتر های قابل حمل، شبکه هایکامپيوتری، دستگاه های مکان ياب، سيستم های ماهواره ای و PDA ها را نامبرد.تکنولوژی Wireless به سرعت در حال پيشرفت است و نقش کليدی را درزندگی ما در سرتاسر دنيا ايفا می کند.

فوايد تکنولوژی Wireless

تکنولوژی Wireless به کابر امکان استفاده از دستگاه هایمتفاوت ، بدون نياز به سيم يا کابل ، در حال حرکت را می دهد.شما میتوانيد صنوق پست الکترونيکی خود را بررسی کنيد، بازار بورس را زير نظربگيريد، اجناس مورد نياز را خريداری کنيد و يا حتی برنامه تلويزيون موردعلاقه خود را تماشا کنيد.بسياری از زمينه های کاری از جمله مراقبت هایپزشکی، اجرا قوانين و سرويس های خدماتی احتياج به تجهيزات Wireless دارند.تجهيزات Wireless به شما کمک می کند تا تمام اطلاعات را به راحتیبرای مشتری خود به نمايش در بياوريد.از طرفی می توانيد تمامی کارهای خودرا در حال حرکت به سادگی به روز رسانی کنيد و آن را به اطلاع همکاران خودبرسانيد.تکنولوژی Wireless در حال گسترش است تا بتواند ضمن کاهش هزينهها، به شما امکان کار در هنگام حرکت را نيز بدهد.در مقايسه با شبکه هایسيمی ، هزينه نگهداری شبکه های Wireless کمتر می باشد.شما می توانيد ازشبکه های Wireless برای انتقال اطلاعات از روی درياها، کوهها و ... استفاده کنيد و اين در حالی است که برای انجام کار مشابه توسط شبکه هایسيمی، کاری مشکل در پيش خواهيد داشت.

سيستم های Wireless

سيستم های Wireless می توانند به سه دسته اصلی تقسيم میشوند :

سيستم Wireless ثابت : از امواج راديويیاستفاده می کند و خط ديد مستقيم برای برقراری ارتباط لازم دارد. بر خلافتلفن های همراه و يا ديگر دستگاههای Wireless، اين سيستم ها از آنتن هایثابت استفاده می کنند و به طور کلی می توانند جانشين مناسبی برای شبکههای کابلی باشند و می توانند برای ارتباطات پرسرعت اينترنت و يا تلويزيونمورد استفاده قرار گيرند.امواج راديويی وجود دارند که می توانند اطلاعاتبيشتری را انتقال دهند و در نتيجه از هزينه ها می کاهند.

سيستم Wireless قابل حمل : دستگاهی است کهمعمولا خارج از خانه، دفتر کار و يا در وسايل نقليه مورد استفاده قرار میگيرند.نمونه های اين سيستم عبارتند از : تلفن های همراه، نوت بوکها،دستگاه های پيغام گير و PDA ها.اين سيتم از مايکروويو و امواج راديويیجهت انتقال اطلاعات استفاده می کند.

سيستم Wireless مادون قرمز : اين سيستم ازامواج مادون قرمز جهت انتقال سيگنالهايی محدود بهره می برد.اين سيستممعمولا در دستگاه های کنترل از راه دور، تشخيص دهنده های حرکت، و دستگاههای بي سيم کامپيوترهای شخصی استفاده می شود.با پيشرفت حاصل در سالهایاخير، اين سيستم ها امکان اتصال کامپيوتر های نوت بوک و کامپيوتر هایمعمول به هم را نيز می دهند و شما به راحتی می توانيد توسط اين نوع ازسيستم های Wireless ، شبکه های داخلی راه اندازی کنيد.

آينده Wireless

نسل سوم شبکه ها ،3G، نسل آينده شبکه های Wireless نامگذاری شده است.سيستم های 3G کمک می کنند تا صدا و تصوير و داده را باکيفيت مناسب و به سرعت انتقال دهيم.پيش بينی IDC برای کاربردی شدن 3G سال 2004 می باشد و تا آن موقع در حدود 29 ميليون کاربر m-commerce) mobile commerce) در آمريکا وجود خواهند داشت.از طرفی IBM معتقد است که بازارکلی تجهيزات Wireless در سال 2003 به رقمی بالغ بر 83 بيليون دلار خواهدرسيد.

 

 اینترنت زمان مفتخر به ارائه ی خدمات سرویس اینترنت Wierlrss به مشترکین گرامی مباشد.

اینترنت زمان

اینترنت پرسرعت زمان

 

اینترنت زمان مهندس خسروی